Tekutý catering & Kafe a Slanina

Jsme Dominika a Honza,

oba umíme gastro a nic jiného, přišli jsme k tomu jako slepí k houslím a dohromady nám to funguje skvěle. Dominika neumí vařit a Honza neumí dělat drinky.

Kafe a Slanina spojuje dvě věci, co má Honza rád a dělá je fakt dobře. Jde o kombinaci kvalitních surovin, zkušeností a lásky k řemeslu. Sídlíme v Brně Řečkovicích, kde jsme se stali přátelskou kávárnou a bistrem s celodenní brunchovou nabídkou. Sladké bereme of Fluff Brno a snažíme se znát všechny hosty jménem. Slaninu bereme od Řeznictví od Bobra, kafe z Doubleshotu, recepty si vymýšlíme sami podle toho, co zrovna roste, co nám chutná nebo co jsme viděli v zahraničí či na vševědoucím instagramu.

Tekutý catering je výsledkem zkušeností, cestování a vášně k pohostinství a opíjení lidí (haha). Na každý event, kterého se účastním tvořím drinky na míru, podle atmosféry či místních surovin. Co děláme v první řadě je zážitek, člověk si za pár let stejně nepamatuje co pil, ale jak se u toho cítil. Připravujeme i domácí limonády opět z domácíh surovina bez chemie. Na festivalech často vymýšlíme drinky pojmenované po kapelách či vhodné na překonání bolavé hlavy.

Dohromady na Festivalu Zámostí vykouzlíme krásný kout, kde si sednete, lehnete a vychutnáte si skvělý drink, brunch či skleničku frizzante. Budeme ve stínu aby se nám nemotala hlava a kafíčko, které vás postaví na nohy máme taky!