Schooler

dnb

Čas a místo vystoupení na Zámostí:
9. června 2024 0:01 - 1:30 | Šapitó - Taneční scéna

Píše se rok 2004 a Adam Rapák, dnes lépe známý jako DJ Schooler, přichází vůbec poprvé do styku s gramofony a na dvanácti-palcových vinylech lisovanou hudbou Drum and Bass. Do roku 2010 o sobě Schooler dává vědět na mejdanech převážně na Valašsku, Ostravsku či na půdě rodného města Studénky. Právě rok 2010 je však pro jeho Djské působení zlomový, jelikož přichází do kontaktu s lidmi okolo Cocroach Sound System a tím se zcela změní jeho pohled na věc.

Zlomený beat se mu zarývá hlouběji a houběji pod kůži a DJské působení se tak posouvá na přední příčky jeho priorit. Běhěm následujících několika let se dostává do povědomí vyznavačů BPM tempa 172 po celé ČR, čehož můžou být důkazem výsledky ankety Czech Drum & Bass Awards za rok 2012, ve které ukořistil 2. příčku v kategorii objev roku a o rok později, ve stejné anketě, získává 2. místo v kategorii dj roku.

V současné době od jeho vystoupení očekávejte energickou show plnou rychlých a přesných mixů, promyšlené ale i neočekávané změny nálady i sub-žánrů.