Hudba v ulicích


ZeměTep

Bubenická skupina z Třebíče a okolí. Byla založena před asi třemi roky. Krom bubnování tahle parta hraje i divadlo, vystupuje na koncertech a připravuje divadelní představení.

Caramball
Jsme Caramball, protože máme rádi kulečník a čtyři brouky z Liverpoolu a taky proto, že jsme vznikali jako Sluneční soustava. Náš repertoár je stejný jako první věta, tak trochu náhodný. Přesto věz, že v něm přední místa zaujímají The Beatles a jim podobní, i když je pravda, že některé skladby jsou od 60. let docela časový úlet. Hrajeme vesele, smutně, vážně i šíleně.“

Laky Mari
Laky Mari je uskupení třebíčských muzikantů v čele s Mari Křížovou a Lukášem Krupičkou. Hrají autorskou tvorbu zasahující do vícero žánrů, jejich tvorbu lze nejblíže přiřadit k alternativnímu folku.
Dvě kytary, dva zpěvy, dechy, baskytara a perkuse zazní v podání Mari, Lukyho, Martina Honse a Jana Sladkého.

Duo Pro Tebe – hrají jen v pátek 3.6.
Třebíčák Adam Caha a Jirka Vedral. Zpěvák a klávesák brněnské kapely Pro Tebe budou hrát to, co mají rádi. A navrch přidají několik vlastních autorských hitovek.

Pro Tebe – hrají jen v sobotu 4.6.
Pro Tebe je pop-rocková kapela z Brna, která hraje ve složení Adam Caha (frontman), Jirka Vedral (klávesy), Peťa Mikulka (baskytara) a David Paša (bicí). Od roku 2018 hrají, pravidelně vydávají singly a videoklipy. Připravte se na to, že do vás pošlou dávku energie! V roce 2019 se prosadili v soutěži REC.stage Čistých festivalů mezi 800 interprety, nezapomeňte je poslouchat a sledovat na Spotify, Instáči a Facebooku! Jsou vážně skvělí!

Markéta & Anna
Rády si hrají jen tak, pro radost. Zámostí v modrém je pro ně srdcovka.