Novinky

Skvělý jídlo na Zámostí

Skvělý jídlo na Zámostí

I letos děláme maximum proto, aby vám na Zámostí co nejvíc chutnalo. Nabídka jídla bude proto letos ještě pestřejší než v loňském roce. Už teď víme, že letos bude rozšířená nabídka Vege jídla :). Pokud vám loni na Zámostí nějaké jídlo vyloženě chybělo, klidně nám napiště zprávu na Facebooku a my se to pokusíme zařídit :)

První jména ze stanu

První jména ze stanu

Máme tady první várku jmen tanečního stanu a začneme hned pěkně z vostra. V pátečním primetimu vystoupí Ventolin. Což je na české elektronické scéně jedinečný úkaz, který vyniká hlavně legendárním živým vystoupením. Je to věc pro všechny dětis, pro všechny mládenc i přo všechny stařecs.

Sobotní večer bude z velké části opět ve znamení rapu. Vystoupí brooklynská legenda Afu Ra, toho času žijící právě v Třebíči. Loni skvěle zakončoval show labelu Ty Nikdy Opičí Král Mc Gey. Jeho vystoupení nás tolik bavilo, že jsme ho pozvali znovu. Ale tentokrát s sebou vezme kámoše Maniaka, se kterým na podzim absolvoval veleúspěšnou Los Angeles Tour. Můžete se tak těšit na nekompromisní rapovou smršť.

Tím samozřejmě seznam interpretů ze stanu nekončí, ale o tom zas až někdy příště

Vánoční edice lístku

Vánoční edice lístku

Ještě pořád nemáte nakoupeny všechny dárky pod stromeček? Pak máte hrozný štěstí, protože my zrovna spouštíme předprodej na ročník 2018. A navíc máme k dispozici 100ks lístů ve speciální Vánoční edici za 250Kč (jo fakt, ušetříte celý páďo). Takže není co řešit :)

Akce tady na webu (https://www.zamosti.cz/vstupenky) platí do vyprodání nebo nejpozdějí do 31.12.2017.
Předprodej v kamenných obchodech spouštíme začátkem března.
Zveřejňujeme ceny vstupenek

Zveřejňujeme ceny vstupenek

Možná jste si všimli, že oproti minulým ročníkům je cena vstupenek o 50 korun vyšší. Prostě letos investujeme více peněz do dramaturgie. No a taky náklady na technické zajištění a provoz festivalu rok od roku rostou. Věříme, že páďo navíc fanoušky Zámostí neodradí. Je navíc možný, že před Svátkama ještě přijde Ježíšek :)

Pro rok 2018 jsou ceny stanoveny takto :

Dvoudenní vstup:

Předprodej do 31.3.2018:               300,–

Předprodej do 26.5.2018:               400,–

Na místě:                                         500,–

Jednodenní vstup:

Pátek / sobota pouze na místě:    300,–

Předprodej online spouštíme v průběhu prosince, tak nezapomeňte sledovat web a Facebook :)

První jména pro rok 2018!

První jména pro rok 2018!

I letos se snažíme namíchat co možná nejzajímavější dramaturgický koktejl. Mezi prvními potvrzenými interprety tak nechybí například brněnská femi punková skupina Mucha, Klára Vytisková se svojí kapelou Pop, a nebo legendární písničkář Jan Burian. Jedním z headlinerů na hlavní scéně pak bude Ondřej Havelka a jeho Melody Makers. To je teprve začátek seznamu interpretů, kteří budou na webu i na Facebooku postupně přibývat.