Novinky

HLEDÁME POMOCNÍKY NA ZÁMOSTÍ V MODRÉM!

HLEDÁME POMOCNÍKY NA ZÁMOSTÍ V MODRÉM!

Chcete se podílet na Zámostí v Modrém? Máte vlastní nápady nebo jen chcete přiložit ruku k dílu? Bereme všechno! Pište sem: milan.maxa@zamosti.cznebo klidně do zprávy na Facebooku Zámostí. Díky a budeme se těšit

Rap Rap Rap na Zámostí

Rap Rap Rap na Zámostí

Ani na letošním Zámostí nebude chybět silné zastoupení rapové scény. Letos se jedná o fakt pestrou nabídku od zkušených veteránů přes nejnovější zajímavé projekty. Rapový večer ve stanu zahájí newyorský rapper staré školy Afu Ra. Ten na Zámostí vystoupil už v roce 2013 a letos přiveze nové věci z chystané desky. Mladou čerstvou krev bude reprezentovat projekt Opak Dissu Label. Ti na sebe upoutali pozornost virálně šířenými skladbami, které vtipně glosují nešvary stagnující rapové scény a zesměšňují její klišé. Opak Dissu působí na současné rapové scéně jako naprosté zjevení a vypouští po internetu do světa virtuální rapperské identity jako je „vesnická legenda, „buran one“ Asap Jarda nebo „nejnaštvanější yorkshir v České republice“ Young Lvíše. Pro milovníky staré školy máme lahůdku v podobě Indy a Wiche + LA4. Kdo nevyrostl na jejich legendárním albu My3 z roku 2002? My v týmu teda všichni. Rapový večer zakončí společná show Maniaka a Mc Geye. O tom, že jim to společně funguje nás přesvědčili společným trackem na Maniakově albu Ach Ano II. Potvrdili to navíc veleúspěšným Los Angeles turné, které spolu jeli na podzim.

Spouštíme předprodej v kamenných obchodech

Spouštíme předprodej v kamenných obchodech

Bára Poláková představí na Zámostí nové album

Bára Poláková představí na Zámostí nové album

Barboru Polákovou znáte asi hlavně kvůli jejím známým singlům. Ale je to právě její další tvroba, která stojí rozhodně za poslech. Bára v této chvíli finišuje své nové album s názvem ZE MĚ, ze kterého zatím vyšly první dva singly Krosna a Po Válce (za který je nominována na ceny Anděl v kategorii videoklip roku). Na albu spolupracuje například i s J.P. Muchowem. Na jaře pak jede Bára s kapelou velké turné po ČR. V Třebíči vystoupí vůbec poprvé a my se na její koncert už moc těšíme.

Další várka interpretů

Další várka interpretů

Další jména = další radost. Máme pro vás várku intepretů. O to větší je radost, že všichni budou v Třebíči vystupovat poprvé. Mladou elektronickou krev budou reprezentovat Noisy Pots, jejichž charakteristický zvuk spočívá v použití kýblů, plechovek a naladěných kuchyňských hrnců v kombinaci se syntezátory, samplingem a vokále. Máme radost, že letos na Zámostí vystoupí Jananas, kteří sami sebe označují za hardcore folkovou kapelu. jsou pro ně charekteristické vtipné a promyšlené texty. Není náhodou, že jejich album To samo označil Jarda Konáš za nejlepší české album roku 2016. Dalším novým jménem jsou MoveBreakers, kteří  hrají mix electro-swingu, funky i italského folkloru nebo drum'n'bass a každý koncert je jedinečnou party. Na závěr tady máme jednu chuťovku v podobě Opak Dissu, kteří na sebe upoutali pozornost virálně šířenými skladbami, které vtipně glosují nešvary stagnující rapové scény a zesměšňují její klišé. Opak Dissu působí na současné rapové scéně jako naprosté zjevení a vypouští po internetu do světa virtuální rapperské identity jako je „vesnická legenda, „buran one“ Asap Jarda nebo „nejnaštvanější yorkshir v České republice“ Young Lvíše.

Skvělý jídlo na Zámostí

Skvělý jídlo na Zámostí

I letos děláme maximum proto, aby vám na Zámostí co nejvíc chutnalo. Nabídka jídla bude proto letos ještě pestřejší než v loňském roce. Už teď víme, že letos bude rozšířená nabídka Vege jídla :). Pokud vám loni na Zámostí nějaké jídlo vyloženě chybělo, klidně nám napiště zprávu na Facebooku a my se to pokusíme zařídit :)

První jména ze stanu

První jména ze stanu

Máme tady první várku jmen tanečního stanu a začneme hned pěkně z vostra. V pátečním primetimu vystoupí Ventolin. Což je na české elektronické scéně jedinečný úkaz, který vyniká hlavně legendárním živým vystoupením. Je to věc pro všechny dětis, pro všechny mládenc i přo všechny stařecs.

Sobotní večer bude z velké části opět ve znamení rapu. Vystoupí brooklynská legenda Afu Ra, toho času žijící právě v Třebíči. Loni skvěle zakončoval show labelu Ty Nikdy Opičí Král Mc Gey. Jeho vystoupení nás tolik bavilo, že jsme ho pozvali znovu. Ale tentokrát s sebou vezme kámoše Maniaka, se kterým na podzim absolvoval veleúspěšnou Los Angeles Tour. Můžete se tak těšit na nekompromisní rapovou smršť.

Tím samozřejmě seznam interpretů ze stanu nekončí, ale o tom zas až někdy příště

Poletíme? na Zámostí!

Poletíme? na Zámostí!

Vánoční edici lístků jste stihli vyprodat za pár hodin. Moc za to děkujeme :) . A jako poděkování tady máme první dáreček v podobě turbošanson kapely Poletíme? z Brna. Kdo zažil jejich koncert, ten ví o jakou smršť energie se jedná. Už se na ně moc těšíme a vy doufáme taky. 

Jo a nezapomeňte se sem často vracet, příště bude nadílka z tanečního stanu a je fakt na co se těšit :)