Novinky

Open Performance již tento čtvrtek!!

Open Performance již tento čtvrtek!!

Již tento čtvrtek tradiční výstava Open Performance!!!

Společně s spolkem CS156 a Muzeem Vysočiny Třebíč jsme pro vás dali letos dohromady mimo tradiční výstavy i vernisáž a koncert!
Dáme si malý předfestivalový warm up. A co se bude dít?

17:5. v 17hod proběhne na vnitřním nádvoří zámku v Třebíči vernisáž výstavy Open Performance pak se všichni přesuneme do velkého sálu v Centru Lihovar, kde si užijeme trochu kultury, Zahrají od 19 a 20hod:

STEVE GANDER & the Dangers of…
https://www.youtube.com/watch?…
Strýček Šafi and the Bluesmakers

Občerstvení zajištěno a vstup samozřejmě zadarmo. Tešíme se na Vás!

Rapová scéna doplněna o Pio Squad

Rapová scéna doplněna o Pio Squad

Na poslední chíli přidáváme do programu sobotního večera jihlavké Pio Squad, kteří vystoupí jak samostatně, tak ve společném featu s Afu Rou. Pio ušli za dobu své existence hodně dlouhou cestu a my jsme rádi, že je letos poprvé přivítáme i na Zámostí.

https://www.youtube.com/watch?…

Postupně doplňujeme doprovodný program

Postupně doplňujeme doprovodný program

Postupně doplňujeme informace o doprovodném programu. Již tradičně bude po oba dny součástí Zámostí i projekt Zámostí v Modrém. Těšit se také můžete na promítání filmů v kině Pasáž (Prezident Blaník, Nic jako dřív, Eric Clapton), vstup na třebíčské památky, Výstavu Open peformance (více informací zde v události : https://www.facebook.com/…44651647467/) , paddleboardy a podobně. Nově bude na louce scéna s programem pro děti. Novinkou je scéna v Cafe Art, kde proběhne Slam Poetry a přednáška Osmičkové hity s Pavlem Turkem (Respekt) a Milošem Hrochem (Rádio Wave). Program průběžně doplňujeme :)

Mrouskání s Kocourem vol. II

Mrouskání s Kocourem vol. II

Letos máme velkou radost, že scéna v Restauraci Kocour bude součástí programu Zámostí. A program je tam víc než skvělej! Můžete se těšit na jména jako Xavier Baumaxa, Budoár staré dámy, JJezerel, Jay Delver, Hanka Kosnovska, Rocky Mountain Oysters nebo Dirty Old Dogs

S páskou na ruce na se tam dostanete zdarma, bez pásky za lidovou stovku! Těšíme se :)

Více informací najdete tady : http://bandzone.cz/…ic-restaurac…

Místo původně avizovaných Jupiters DC vystoupí třebíčská kapela Jezerel

Končí první vlna předprodeje

Končí první vlna předprodeje

Poslední šance na dvoudenní vstupenku za 300,–! V sobotu končí první vlna předprodeje. Ale pozor, kamenný obchody budou kvůli svátkům od pátku zavřený. Online nakoupíte až do sobotní půlnoci tady: https://www.zamosti.cz/vstupenky.

Po ukončení předprodeje dojde ke zveřejnění dalších jmen v programu :)

HLEDÁME POMOCNÍKY NA ZÁMOSTÍ V MODRÉM!

HLEDÁME POMOCNÍKY NA ZÁMOSTÍ V MODRÉM!

Chcete se podílet na Zámostí v Modrém? Máte vlastní nápady nebo jen chcete přiložit ruku k dílu? Bereme všechno! Pište sem: milan.maxa@zamosti.cznebo klidně do zprávy na Facebooku Zámostí. Díky a budeme se těšit

Rap Rap Rap na Zámostí

Rap Rap Rap na Zámostí

Ani na letošním Zámostí nebude chybět silné zastoupení rapové scény. Letos se jedná o fakt pestrou nabídku od zkušených veteránů přes nejnovější zajímavé projekty. Rapový večer ve stanu zahájí newyorský rapper staré školy Afu Ra. Ten na Zámostí vystoupil už v roce 2013 a letos přiveze nové věci z chystané desky. Mladou čerstvou krev bude reprezentovat projekt Opak Dissu Label. Ti na sebe upoutali pozornost virálně šířenými skladbami, které vtipně glosují nešvary stagnující rapové scény a zesměšňují její klišé. Opak Dissu působí na současné rapové scéně jako naprosté zjevení a vypouští po internetu do světa virtuální rapperské identity jako je „vesnická legenda, „buran one“ Asap Jarda nebo „nejnaštvanější yorkshir v České republice“ Young Lvíše. Pro milovníky staré školy máme lahůdku v podobě Indy a Wiche + LA4. Kdo nevyrostl na jejich legendárním albu My3 z roku 2002? My v týmu teda všichni. Rapový večer zakončí společná show Maniaka a Mc Geye. O tom, že jim to společně funguje nás přesvědčili společným trackem na Maniakově albu Ach Ano II. Potvrdili to navíc veleúspěšným Los Angeles turné, které spolu jeli na podzim.

Spouštíme předprodej v kamenných obchodech

Spouštíme předprodej v kamenných obchodech