Novinky

Spouštíme předprodej!

Spouštíme předprodej!

Ahoj všichni příznivci festivalu Zámostí. Konečně se nám podařilo spustit předprodej. Lístky jsou k dostání u Mijoviče a v Kapucínu. Pro přespolní nebo pro ty, kteří raději volí pohodlnější variantu je jasná volba nákup online na našem webu. Lístky koupené online budou zaslány na mail a na místě vyměněny za textilní pásku (jo pořád jedeme textilní pásky). Nemusíme připomínat, že levnější už lístky nebudou. Takže pěkně kupujte, za 250Kč jsou jenom do konce března J

David
Zámostí získalo další ocenění!

Zámostí získalo další ocenění!

Je nám ctí, že jsme mohli už potřetí v řadě získat ocenění města Třebíči za nejlepší projekt v rámci grantového projektu Zdravé město Třebíč : Kultura. Znamená to pro nás hodně a zároveň nás to motivuje do dalších let. Je to přijemnej pocit, kterej nepřebije ani skvělej raut na závěru předávací akce. Takže díky vám všem, že nás podporujete. Bez vás bysme si ty rauty nemohli dávat. Díky!

David
Ceny vstupenek zveřejněny

Ceny vstupenek zveřejněny

Ahoj kamarádi. Ceny vstupenek jsou venku! A super je, že zůstávají na stejný ceně jako loni. Do 31.3. za dvěstěpade. Prostě lidovka. Předprodej bude spuštěnej v polovině března. Kamenná předprodejní místa budou letos jenom v Třebíči (v Brně si tak lístek fyzicky nekoupíte). Ale přespolní nemusejí zoufat, půjde koupit pohodlně online. Těšíme se! 

David
Stan rozbijou TyNikdy!

Stan rozbijou TyNikdy!

Ahoj kamarádi ! Festival Zámostí 2017 se blíží a naším cílem je do Třebíče na louku dovézt vždy něco speciálního. Nedílnou součástí je už po několik ročníků “taneční stan” a v roce 2017 tomu nebude jinak. Loňskej rok patřil labelu BiggBoss a ten letošní ?

Stan rozbijou kluci z TyNikdy labelu. Čeká Vás velká show, ve který Idea s Dj Fattem představí svoji novou placku “StopPlay”, Mc Gey vás vezme na projížďku civilizací s jeho albem “RΛP-LIFE” a ve speciálním setu nemůže chybět Rest, tatranskej rider Boy Wonder a novinka TyNikdy labelu Krok Spet, kterej se vrací ke kořenům starýho dobrýho slovenskýho rapu. Termín je jasnej a Vy se můžšte těšit na další novinky.

Vidíme se na louce! 
Marek "Mijo" Mijovič
První várka interpretů

První várka interpretů

Zámostí nekončí, Zámostí začíná ….. a s tímto heslem taky přichází várka interpretů.

Pod pokličkou hlavní stage se zatím schovávají energičtí Mydy Rabycad, kteří rozhýbou celou louku pod pódiem, naprosto famózní Jiří Schmitzer se svými zcela originálními texty.

–123 minut…waw pro mě osobně zážitek na který se moc těším, byl jsem na posledním koncertě před několika lety a nyní se zase vrací trio Zdenek Bína, Fredrik Janáček a Daniel Šoltis. Hentai Corporation už snad nemusím ani představovat, ale je jasné, že jejich vystoupení se můžete těšit až po desáté hodině.

Sledujte novinky a náš facebook. Brzy bude další várka. 
Ahoj Šejk
Spouštíme web!

Spouštíme web!

Ahoj všichni fanoušci festivalu Zámostí. Máme pro vás skvělý zprávy. O tradiční nadílku kultury nebudete ochuzeni ani v roce 2017. Zámostí proběhne už po jednadvacáté (vzniknout v Americe, už by si mohlo dát svoje první pivo). V nové organizační sestavě jde už o pátý ročník – letí to strašně, ale nás to furt baví a chceme tuhle už kultovní akci posouvat pořád dál. Tradičně se sejdeme na podzámecké nivě a v uličkách židovského města první červnový víkend. No co vám máme říkat, těšíme se moc. Protože přípravy jsou už několik měsíců v plném proudu, jsem moc rádi, že se nám konečně podařilo rozjet novou verzi webu. V tuhle chvíli je ještě lehce osekaná, ale nebojte, bude to tady pravidelně přibývat. A je na co se těšit. Tak se sem nezapomeňte často vracet:)

David