Novinky

První jména ze stanu

První jména ze stanu

Máme tady první várku jmen tanečního stanu a začneme hned pěkně z vostra. V pátečním primetimu vystoupí Ventolin. Což je na české elektronické scéně jedinečný úkaz, který vyniká hlavně legendárním živým vystoupením. Je to věc pro všechny dětis, pro všechny mládenc i přo všechny stařecs.

Sobotní večer bude z velké části opět ve znamení rapu. Vystoupí brooklynská legenda Afu Ra, toho času žijící právě v Třebíči. Loni skvěle zakončoval show labelu Ty Nikdy Opičí Král Mc Gey. Jeho vystoupení nás tolik bavilo, že jsme ho pozvali znovu. Ale tentokrát s sebou vezme kámoše Maniaka, se kterým na podzim absolvoval veleúspěšnou Los Angeles Tour. Můžete se tak těšit na nekompromisní rapovou smršť.

Tím samozřejmě seznam interpretů ze stanu nekončí, ale o tom zas až někdy příště

Poletíme? na Zámostí!

Poletíme? na Zámostí!

Vánoční edici lístků jste stihli vyprodat za pár hodin. Moc za to děkujeme :) . A jako poděkování tady máme první dáreček v podobě turbošanson kapely Poletíme? z Brna. Kdo zažil jejich koncert, ten ví o jakou smršť energie se jedná. Už se na ně moc těšíme a vy doufáme taky. 

Jo a nezapomeňte se sem často vracet, příště bude nadílka z tanečního stanu a je fakt na co se těšit :)

Vánoční edice lístku

Vánoční edice lístku

Ještě pořád nemáte nakoupeny všechny dárky pod stromeček? Pak máte hrozný štěstí, protože my zrovna spouštíme předprodej na ročník 2018. A navíc máme k dispozici 100ks lístů ve speciální Vánoční edici za 250Kč (jo fakt, ušetříte celý páďo). Takže není co řešit :)

Akce tady na webu (https://www.zamosti.cz/vstupenky) platí do vyprodání nebo nejpozdějí do 31.12.2017.
Předprodej v kamenných obchodech spouštíme začátkem března.
Zveřejňujeme ceny vstupenek

Zveřejňujeme ceny vstupenek

Možná jste si všimli, že oproti minulým ročníkům je cena vstupenek o 50 korun vyšší. Prostě letos investujeme více peněz do dramaturgie. No a taky náklady na technické zajištění a provoz festivalu rok od roku rostou. Věříme, že páďo navíc fanoušky Zámostí neodradí. Je navíc možný, že před Svátkama ještě přijde Ježíšek :)

Pro rok 2018 jsou ceny stanoveny takto :

Dvoudenní vstup:

Předprodej do 31.3.2018:               300,–

Předprodej do 26.5.2018:               400,–

Na místě:                                         500,–

Jednodenní vstup:

Pátek / sobota pouze na místě:    300,–

Předprodej online spouštíme v průběhu prosince, tak nezapomeňte sledovat web a Facebook :)

První jména pro rok 2018!

První jména pro rok 2018!

I letos se snažíme namíchat co možná nejzajímavější dramaturgický koktejl. Mezi prvními potvrzenými interprety tak nechybí například brněnská femi punková skupina Mucha, Klára Vytisková se svojí kapelou Pop, a nebo legendární písničkář Jan Burian. Jedním z headlinerů na hlavní scéně pak bude Ondřej Havelka a jeho Melody Makers. To je teprve začátek seznamu interpretů, kteří budou na webu i na Facebooku postupně přibývat.