Novinky

Mrouskání s Kocourem vol. II

Mrouskání s Kocourem vol. II

Letos máme velkou radost, že scéna v Restauraci Kocour bude součástí programu Zámostí. A program je tam víc než skvělej! Můžete se těšit na jména jako Xavier Baumaxa, Budoár staré dámy, JJezerel, Jay Delver, Hanka Kosnovska, Rocky Mountain Oysters nebo Dirty Old Dogs

S páskou na ruce na se tam dostanete zdarma, bez pásky za lidovou stovku! Těšíme se :)

Více informací najdete tady : http://bandzone.cz/…ic-restaurac…

Místo původně avizovaných Jupiters DC vystoupí třebíčská kapela Jezerel

Končí první vlna předprodeje

Končí první vlna předprodeje

Poslední šance na dvoudenní vstupenku za 300,–! V sobotu končí první vlna předprodeje. Ale pozor, kamenný obchody budou kvůli svátkům od pátku zavřený. Online nakoupíte až do sobotní půlnoci tady: https://www.zamosti.cz/vstupenky.

Po ukončení předprodeje dojde ke zveřejnění dalších jmen v programu :)

HLEDÁME POMOCNÍKY NA ZÁMOSTÍ V MODRÉM!

HLEDÁME POMOCNÍKY NA ZÁMOSTÍ V MODRÉM!

Chcete se podílet na Zámostí v Modrém? Máte vlastní nápady nebo jen chcete přiložit ruku k dílu? Bereme všechno! Pište sem: milan.maxa@zamosti.cznebo klidně do zprávy na Facebooku Zámostí. Díky a budeme se těšit

Rap Rap Rap na Zámostí

Rap Rap Rap na Zámostí

Ani na letošním Zámostí nebude chybět silné zastoupení rapové scény. Letos se jedná o fakt pestrou nabídku od zkušených veteránů přes nejnovější zajímavé projekty. Rapový večer ve stanu zahájí newyorský rapper staré školy Afu Ra. Ten na Zámostí vystoupil už v roce 2013 a letos přiveze nové věci z chystané desky. Mladou čerstvou krev bude reprezentovat projekt Opak Dissu Label. Ti na sebe upoutali pozornost virálně šířenými skladbami, které vtipně glosují nešvary stagnující rapové scény a zesměšňují její klišé. Opak Dissu působí na současné rapové scéně jako naprosté zjevení a vypouští po internetu do světa virtuální rapperské identity jako je „vesnická legenda, „buran one“ Asap Jarda nebo „nejnaštvanější yorkshir v České republice“ Young Lvíše. Pro milovníky staré školy máme lahůdku v podobě Indy a Wiche + LA4. Kdo nevyrostl na jejich legendárním albu My3 z roku 2002? My v týmu teda všichni. Rapový večer zakončí společná show Maniaka a Mc Geye. O tom, že jim to společně funguje nás přesvědčili společným trackem na Maniakově albu Ach Ano II. Potvrdili to navíc veleúspěšným Los Angeles turné, které spolu jeli na podzim.

Spouštíme předprodej v kamenných obchodech

Spouštíme předprodej v kamenných obchodech

Bára Poláková představí na Zámostí nové album

Bára Poláková představí na Zámostí nové album

Barboru Polákovou znáte asi hlavně kvůli jejím známým singlům. Ale je to právě její další tvroba, která stojí rozhodně za poslech. Bára v této chvíli finišuje své nové album s názvem ZE MĚ, ze kterého zatím vyšly první dva singly Krosna a Po Válce (za který je nominována na ceny Anděl v kategorii videoklip roku). Na albu spolupracuje například i s J.P. Muchowem. Na jaře pak jede Bára s kapelou velké turné po ČR. V Třebíči vystoupí vůbec poprvé a my se na její koncert už moc těšíme.

Další várka interpretů

Další várka interpretů

Další jména = další radost. Máme pro vás várku intepretů. O to větší je radost, že všichni budou v Třebíči vystupovat poprvé. Mladou elektronickou krev budou reprezentovat Noisy Pots, jejichž charakteristický zvuk spočívá v použití kýblů, plechovek a naladěných kuchyňských hrnců v kombinaci se syntezátory, samplingem a vokále. Máme radost, že letos na Zámostí vystoupí Jananas, kteří sami sebe označují za hardcore folkovou kapelu. jsou pro ně charekteristické vtipné a promyšlené texty. Není náhodou, že jejich album To samo označil Jarda Konáš za nejlepší české album roku 2016. Dalším novým jménem jsou MoveBreakers, kteří  hrají mix electro-swingu, funky i italského folkloru nebo drum'n'bass a každý koncert je jedinečnou party. Na závěr tady máme jednu chuťovku v podobě Opak Dissu, kteří na sebe upoutali pozornost virálně šířenými skladbami, které vtipně glosují nešvary stagnující rapové scény a zesměšňují její klišé. Opak Dissu působí na současné rapové scéně jako naprosté zjevení a vypouští po internetu do světa virtuální rapperské identity jako je „vesnická legenda, „buran one“ Asap Jarda nebo „nejnaštvanější yorkshir v České republice“ Young Lvíše.

Skvělý jídlo na Zámostí

Skvělý jídlo na Zámostí

I letos děláme maximum proto, aby vám na Zámostí co nejvíc chutnalo. Nabídka jídla bude proto letos ještě pestřejší než v loňském roce. Už teď víme, že letos bude rozšířená nabídka Vege jídla :). Pokud vám loni na Zámostí nějaké jídlo vyloženě chybělo, klidně nám napiště zprávu na Facebooku a my se to pokusíme zařídit :)