Novinky

Paddleboarding na řece

Paddleboarding na řece

Už za pár dní se díky Paddleboardis­ta.czbudete zase moct prohánět po řece Jihlavě na paddleboardech. Tak si nezapoměnte vzít plavky s sebou! :)

Bude super jídlo!

Bude super jídlo!

Víme, že dobrý jídlo na Zámostí nemá úplně tradici, proto se na tom snažíme makat. Letos budou palačinky, vegan burgery, pizza, pho bo, thit kho (bůček na karamelu) a klasicky bramboráky, gyrosy a tak. Jestli chcete dobrý jídlo i za rok, přijďte hladoví, ať se k nám tihle šikovní stánkaři rádi vrací! Díky! Jo a bude i super zmrzka a fresh džusy :)

Konec předprodeje už 26.5. !!!

Konec předprodeje už 26.5. !!!

Ahoj :)

Tak za týden to zase propukne. A tím pádem zítra o půlnoci končí poslední vlna předprodeje. Pak bude možné koupit vstupenky jenom na místě, kde je to o stovku dražší. Takže když to shrneme. 

V Kapucínu si můžete koupit lístek dneska do 17hod (pátek 25.5.)

U Mijoviče je možné koupit lístek ještě zítra dopoledne (sobota 26.5.)

A na našem webu je možné ho koupit do sobotní půlnoci.

Tak šup šup, ať vám nezavřou :)

Trička a náúšnice Zámostí

Trička a náúšnice Zámostí

Ahoj všichni, stejně jako loni i letos budou na bráně k dispozici trička a náúšnice Zámostí. Máme jak pánské, tak dámské varianty triček, unisex tílka a dva druhy náúšnic. Oproti loňsku jsme trochu poupravili střihy, jsou letos trochu volnější a máme i větší velikosti.

Náušnice koupíte za stopade, trička za tři stovky. No prostě lidovka :)

Tak se pro ně nezapomentě na bráně stavit :)

Doprovodný program je komplet

Doprovodný program je komplet

Zámostí v modrém, Hudba v ulicích, světelné efekty, Magnis ohnivá show, filmový klub, Slam poetry, Přednášky, Divadlo, Dětský sbor, Cestovatelská přednáška, Návštěva památek, Malá scéna (čtení pohádek, taneční škola, tvořivé dílny, zumba, atd..). To je jenom výčet věcí, které nás letos čekají v doprovodném programu. Dětalní informace k tomu najdete na https://ww­w.zamosti.cz/do­provodny-program . 

Open Performance již tento čtvrtek!!

Open Performance již tento čtvrtek!!

Již tento čtvrtek tradiční výstava Open Performance!!!

Společně s spolkem CS156 a Muzeem Vysočiny Třebíč jsme pro vás dali letos dohromady mimo tradiční výstavy i vernisáž a koncert!
Dáme si malý předfestivalový warm up. A co se bude dít?

17:5. v 17hod proběhne na vnitřním nádvoří zámku v Třebíči vernisáž výstavy Open Performance pak se všichni přesuneme do velkého sálu v Centru Lihovar, kde si užijeme trochu kultury, Zahrají od 19 a 20hod:

STEVE GANDER & the Dangers of…
https://www.youtube.com/watch?…
Strýček Šafi and the Bluesmakers

Občerstvení zajištěno a vstup samozřejmě zadarmo. Tešíme se na Vás!

Rapová scéna doplněna o Pio Squad

Rapová scéna doplněna o Pio Squad

Na poslední chíli přidáváme do programu sobotního večera jihlavké Pio Squad, kteří vystoupí jak samostatně, tak ve společném featu s Afu Rou. Pio ušli za dobu své existence hodně dlouhou cestu a my jsme rádi, že je letos poprvé přivítáme i na Zámostí.

https://www.youtube.com/watch?…

Postupně doplňujeme doprovodný program

Postupně doplňujeme doprovodný program

Postupně doplňujeme informace o doprovodném programu. Již tradičně bude po oba dny součástí Zámostí i projekt Zámostí v Modrém. Těšit se také můžete na promítání filmů v kině Pasáž (Prezident Blaník, Nic jako dřív, Eric Clapton), vstup na třebíčské památky, Výstavu Open peformance (více informací zde v události : https://www.facebook.com/…44651647467/) , paddleboardy a podobně. Nově bude na louce scéna s programem pro děti. Novinkou je scéna v Cafe Art, kde proběhne Slam Poetry a přednáška Osmičkové hity s Pavlem Turkem (Respekt) a Milošem Hrochem (Rádio Wave). Program průběžně doplňujeme :)